Dom w stanie surowym otwartym - Borzęta

890 000 zł Myślenice Rynek 28 10 cze
  • Typ oferty Usługi lub oferty firm
  • Lokalizacja Myślenice Rynek 28
Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 241,37m2 znajdujący się w miejscowości Borzęta (gm. Myślenice). Pozwolenie na budowę zostało wydane w 2022r. i jest ono nadal aktualne. Budynek realizowany według projektu biura Archon - "Dom w Srebrzykach 2 (G2), do którego wprowadzone zostały niewielkie zmiany. Dom budowany był na własne potrzeby przez prywatnych inwestorów z zachowaniem najwyższej staranności i zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Dodatkowym atutem jest garaż dwustanowiskowy w bryle budynku oraz duży taras od strony zachodniej, z którego rozciągają się piękne widoki na okoliczne góry i lasy.

Dom położony w drugiej linii zabudowy na działce o powierzchni 0,1835ha. Poniżej znajdują się tereny niezabudowane, co zapewnia dodatkową przestrzeń i spokój. Nieruchomość posiada również dostęp do pełnej sieci infrastruktury technicznej - prąd, gaz, kanalizacja oraz wodociąg miejski.

Rozkład pomieszczeń
Parter:
- wiatrołap
- salon z jadalnią
- kuchnia
- hol
- pokój
- łazienka
- spiżarka
- garaż
- kotłownia

Piętro:
- hol + schody
- 3 pokoje w tym 1 z garderobą
- łazienka
- pom. gospodarcze
- garderoba
- strych

Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji. Odległość do Myślenic to zaledwie 3km, do Wieliczki ok. 18km, do Dobczyc ok. 9km. W pobliżu znajduje się również szkoła podstawowa i przedszkole.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty oraz oglądania nieruchomości.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z programu IMO dla pośredników.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej