Osiedle Słoneczne Kąty Głogoczów 4 domy ! OKAZJA !

550 000 zł Głogoczów 24 lis 2023
  • Oferta od Osoby prywatnej
  • Lokalizacja Głogoczów
Opis

Osiedle Słoneczne Kąty to zespół czterech nowoczesnych domów o powierzchni 160 m² każdy, zlokalizowanych w Głogoczowie, około 3 km od Zakopianki i 17 km od Krakowa. Każdy z domów posiada działkę o powierzchni około 6 arów, co zapewnia przestrzeń i prywatność dla mieszkańców.

Domy są budowane w stylu nowoczesnej stodoły, co nadaje im wyjątkowego charakteru. Na parterze znajduje się przestronny salon z dużym aneksem kuchennym, łazienka, kotłownia oraz garaż. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie oraz łazienka.

Budynki zostaną wybudowane w stanie surowym zamkniętym, z pustaka ceramicznego i kryte dachówką ceramiczną. Każdy z domów będzie ogrodzony z trzech stron ogrodzeniem panelowym, co zapewni prywatność dla mieszkańców. Domy znajdują się na południowym stoku, co zapewnia doskonałe nasłonecznienie. Wokół osiedla znajduje się dużo lasów i zieleni, co pozwala na relaks i odpoczynek w otoczeniu natury.

Dojazd do osiedla jest zapewniony z drogi asfaltowej gminnej, a wewnątrz osiedla droga będzie wyłożona kruszywem. Do budynków zostanie doprowadzona woda z kanalizacją, gaz oraz prąd 3-fazowy. Istnieje również możliwość podpięcia do sieci internet światłowodem.

Cena za stan surowy otwarty wynosi 550 000 zł brutto, a istnieje możliwość zakupu domu w stanie deweloperskim w cenie 850 000 zł. Osiedle Słoneczne Kąty to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, prywatność oraz bliskość natury, a jednocześnie chcą mieć łatwy dostęp do miasta.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej