Wyjątkowy dom w atrakcyjnej lokalizacji

2 499 000 zł Myślenice 19 lut
  • Typ oferty Usługi lub oferty firm
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w samym sercu myślenickiego zarabia. Na działce o powierzchni 0,1231ha posadowiony jest trzykondygnacyjny budynek jednorodzinny z 2003r o powierzchni użytkowej ok 421m2.
Budynek usytuowany jest na dość stromej skarpie. Dojazd drogą gminną asfaltową - wjazd na nieruchomość urządzony bezpośrednio z tej drogi. Pierwsza kondygnacja budynku (od strony zachodniej) znajduje się na poziomie drogi. Od strony wschodniej parter budynku znajduje się na poziomie terenu. Ponadto wewnątrz budynku poszczególne pomieszczenia mają zróżnicowane poziomy.

Rozkład pomieszczeń
Przyziemie: przedsionek, klatka schodowa, 2 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, garaż z podcieniem podjazdowym
Parter: salon, jadalnia, kuchnia z wyjściem do ogrodu, łazienka dla gości, pralnia, pomieszczenie na saunę, przedsionek. Na tym poziomie wydzielona została również część, która możne stanowić osobne mieszkanie z niezależnym wejściem. Na jego powierzchnię składa się pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz wiatrołap.
Poddasze: sypialnia dla gości z łazienką i wyjściem na balkon, gabinet, sypialnia główna z łazienką, garderobą oraz wyjściem na balkon.

Dom został wykończony z użyciem wysokiej jakości materiałów. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana, wykonana na zamówienie. W kuchni meble z litego drewna oraz granitowe blaty.

Nieruchomość posiada pełny dostęp do infrastruktury technicznej (elektryczna, wodno-kanalizacyjna + studnia, gazowa). Ogrzewanie gazowe - dodatkowo można korzystać z 2 kominków z płaszczem wodnym. Część pomieszczeń klimatyzowana. Dużym atutem jest instalacja solarna (solary rurowe), oraz odkurzacz centralny zlokalizowany w garażu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa oraz komfortu mieszkańców zamontowano instalację alarmową i domofon.

Działka o wymiarach ok. 22m x 57,5m jest zagospodarowana i ogrodzona. Ogrodzenie z trzech stron murowane z kamienia (w południowej granicy siatka). Od strony wschodniej znajduje się pięknie urządzony ogród z krzewami i roślinami ozdobnymi oraz elementami małej architektury jak altana ogrodowa i fontanna. W północno-wschodnim narożniku posadowiono również szklarnię o wymiarach 3,5m x 6m.

Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu znajduje się między innymi stok narciarski, wyciąg krzesełkowy na górę Chełm, ścieżka rowerowo-biegowa, place zabaw, park oraz rzeka Raba.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej