Osiedle Królewskie - witamy jesień nowymi cenami!

599 000 zł Myślenice 2 gru
  • Typ oferty Usługi lub oferty firm
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Witamy jesień na Osiedlu Królewskim nowymi niższymi cenami! Więcej informacji w siedzibie naszego biura (Rynek 28, Myślenice) bądź pod numerem tel. 12 274 30 60.

Osiedle Królewskie to najnowsza inwestycja firmy New Home Investments realizowana w Myślenicach przy ul. K. Wielkiego, w ramach której inwestor odda do Państwa dyspozycji 29 domów jednorodzinnych – każdy budynek w 16 wariantach układu wnętrz, po 4 na każda kondygnację.

Do realizacji inwestycji oraz dla komfortu mieszkańców przy budowie zastosowane zostaną nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały budowlane.

Projektując OSIEDLE KRÓLEWSKIE deweloper wykorzystał fakt możliwości hurtowego zakupu materiałów budowlanych i stawiając na wysoką jakość wykonania wynegocjował atrakcyjne oferty dla produktów wysokiej klasy. Pozwoliło nam to zaoferować Państwu wyższy standard w tej samej cenie. Do murowania ścian zamiast pustaków zastosowano najwyższej jakości bloczki z betonu komórkowego H+H Gold. Do pokrycia dachu wybrano dachówkę ceramiczną bawarskiej produkcji Bogen Plano, W Państwa domach znajdą się również wysokiej jakości okna firmy Okno Plus oraz wyjątkowo wygodne wysokoosiowe okna dachowe renomowanej firmy Roto. Drzwi do Twojego domu zapewni firma Parmax.
Prawie każdy z proponowanych przez nas domów posiada indywidualny zamknięty garaż z automatyczna bramą, oraz drugie miejsce postojowe na podjeździe przed nim. Ponadto do Państwa dyspozycji oddane zostaną prywatne ogrody ze świeżym zielonym trawnikiem, w którym bez problemu znajdzie się miejsce na basen, trampolinę lub ulubione rośliny.
Przedłużenie garażu będzie stanowić wiata ogrodowa – idealne rozwiązanie na przechowywanie nie tylko sprzętu sportowego ale i tego niezbędnego do utrzymania domu i ogrodu. Domy wyposażone będą również w systemy Smart Home z możliwością ich rozbudowy.
Komunikacja wewnętrzna zapewniona zostanie przez wygodną, bezpieczną i dobrze oświetlona drogę o szer. 6 metrów, na której bez przeszkód będzie można minąć się samochodami.
Dla zwiększenia bezpieczeństwa drogi osiedlowe będą monitorowane, a wjazd na teren osiedla możliwy będzie jedynie dla mieszkańców lub osób przez nich upoważnionych.

Ceny domów w inwestycji rozpoczynają się w listopadzie już od 599 000zł.
Podana cena dotyczy budynku B12 realizowanego w ramach inwestycji Osiedle Królewskie, zlokalizowanego na działce o pow. 212m2, z zewnętrznymi miejscami postojowymi oraz północną ekspozycją ogrodu.
Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów inwestycji i do rezerwacji!

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej