Dom z cudownym widokiem na Zarabiu

770 000 zł Myślenice 20 wrz
  • Oferta od Osoby prywatnej
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Do sprzedania dom 210 m w Myślenicach.
Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kupna domu położonego w przepięknym zakątku Zarabia z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry, zieleń.
Dom stoi na 8 arowej działce. Jest on jednopiętrowy z możliwością wydzielenia na piętrze mieszkania z osobnym wejściem. Ze względu na bardzo przemyślany rozkład nadaje się dla rodziny wielopokoleniowej. Dom posiada garaż jak i duży i wygodny parking na kilka samochodów pod bramą wjazdową.
Przyziemie to pokój , kuchnia i łazienka
Parter – salon, pokój, garderoba, kuchnia, łazienka
Pierwsze piętro – 5 pokoi, łazienka, możliwość zaaranżowania kuchni
Dom posiada wykończony w wysokim standardzie parter. Piętro pozostaje do wykończenia wedle preferencji nowego właściciela. Dom ogrzewany jest piecem gazowym, jak również posiada kominek. Doprowadzone są wszystkie media. Budynek budowany był dla siebie z wysokiej jakości materiałów. Właściciele zamieszkiwali go okazjonalnie w okresie wakacji, świąt czy ferii. Nadaje się idealnie jako dom dla rodziny z dziećmi jak również jako odskocznia od zgiełku miasta i miejsce weekendowych czy wakacyjnych wypadów.
Jeśli chcesz mieszkać w przepięknym przyrodniczo zakątku, pić kawę na tarasie z widokiem na góry, a wieczorem zagrać w bilarda ( na profesjonalnym stole – w cenie nieruchomości) to zapraszam do zapoznania się z tą ofertą.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej