Gotowe domy w podkrakowskich Krzyszkowicach

Myślenice 17 wrz 2019
  • Typ oferty Usługi lub oferty firm
  • Lokalizacja Myślenice
Opis

Do sprzedaży (bezpośrednio od właściciela) nowoczesne i funkcjonalne domy (odebrane i zgłoszone do użytkowania) znajdujące się w podkrakowskich Krzyszkowicach, w cichej i spokojnej, malowniczo położonej okolicy w otoczeniu lasu, nieopodal łowiska komercyjnego. Do domów prowadzi droga asfaltowa, która daje mieszkańcom możliwość szybkiego dojazdu do "zakopianki" (ok.1,5 km) dzięki czemu dojazd do Krakowa zajmuje 15 min, a dojazd do Myślenic ok.7 min (przez Polankę).
Jest to projekt indywidualny co sprawia że każdy z domów jest wyjątkowy pod każdym względem, miedzy innymi z uwagi na fakt, że każde pomieszczenie posiada dostęp do balkonu, a szerokie niestandardowe drzwi balkonowe oraz balustrady ze szkła sprawiają, że wnętrza są doskonale doświetlone, dzięki zaś lukarnom skosy na piętrze są znikome, co w pełni daje możliwość wykorzystania przestrzeni pomieszczeń.
Domy posiadają wyodrębnione i niezależne działki od 350m2 do 500m2. Każdy z budynków ma przemyślany oraz praktyczny układ wnętrz o powierzchni mieszkalnej od 127m2 do 134m2, w której skład wchodzi:
- parter: salon z kuchnią otwartą, łazienką, wiatrołapem, garażem;
- piętro: 3 sypialnie (z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni) łazienka, hol;
- strych: (niewliczony do metrażu domu!!! wys. 275 cm ) ,ocieplony, z wykonaną podłogą, posiadający dwa okna dachowe oraz doprowadzonymi instalacjami medialnymi .
Budynki są wykonane z wysokiej jakości materiałów tj:
Ściany zewnętrzne wzniesiono z pustaka ceramicznego Porotherm 25 P+W, ścianki działowe Porotherm 11,5 cm, schody żelbetonowe, drzwi wejściowe polskiej firmy MAR-TOM wysoki model, stalowe, antywłamaniowe, bramy Wiśniowski wraz z automatem (brama wjazdowa do garażu jest otwierana jednym pilotem z bramą wjazdowa na teren posesji), wideodomofon kolorowy z tabletem, balkony wyłożone są płytkami kl.I Cersanit, tynki wewnętrzne gipsowe z domieszką piasku kwarcowego, wylewki podłogowe wyk. tech. maszynową z włóknem poliestrowym, stolarka PCV potrójny pakiet trzyszybowy wzmocniony, parapety zewnętrzne jak i podbitka dachowa firmy Nawroplast (nie blaknie ). Dach wykonany jest z paneli dachowych na rąbek stojący(30 lat gwarancji) + instalacja odgromowa, rynny metalowe Galeco (30 lat gwarancji). Ponadto dla wygody mieszkańców na całym parterze jest ogrzewanie podłogowe, oraz w łazience na piętrze, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki. Domy posiadają także instalacje do rolet (przy każdym otworze okiennym i drzwiowym), instalacje alarmową, instalacje RTV-SAT z osprzętem (wszystkie gniazdka elektryczne, przełączniki świetlne są również zamontowane - kompletny osprzęt). Teren zamknięty, całość ogrodzona systemem panelowym, droga dojazdowa wewnętrzna z kostki brukowej, miejsca postojowe, podjazdy, chodniki, tarasy i opaski w okół domu wyłożono kostką brukową firmy Seemelrock (appia antica ).
Zdjęcia umieszczone w niniejszym ogłoszeniu są autentycznymi zdjęciami, nieretuszowane. Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są własnością autora, kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu :
Tel. 694-210-786 , 535-974-993

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej