Stolik kawowy Grand Canyon

1 800 zł Polanka 23 cze
  • Oferta od Osoby prywatnej
  • Lokalizacja Polanka
Opis

Witam!

Oferuję własnoręcznie wykonany stolik kawowy.

Między dwoma fosztami z orzecha włoskiego została wylana rzeka z żywicy epoksydowej z wykorzystaniem dominującego czarnego koloru - na wierzchniej części blatu zostały wylane nieregularne wzory w odcieniach żółtego, pomarańczowego oraz czerwonego koloru przy wykorzystaniu barwników z serii "Grand Canyon". Drewno wykończone dwukrotnie woskiem olejnym twardym OSMO w półmacie. Żywica została wypolerowana pastą polerską jachtową a następnie dla połysku mleczkiem polerskim przeznaczonym do powłok żywicznych, która nadała jej dodatkowego zabezpieczenia oraz połysku.

Blat ma długość 94 cm, szerokość 53 cm oraz grubość 3,7 cm. Jest umocowany na kwadratowych metalowych nogach o wymiarach 50x50 cm (zamontowany na mufach stolarskich). Krawędzie zostały delikatnie sfrezowane. Waga całego stołu to ok. 24 kg. Do wykonania blatu zostało zużyte 10,5 kg żywicy epoksydowej.

Cena to 1800 zł - negocjacja jest oczywiście możliwa jednak o tym będę mógł porozmawiać jedynie na miejscu po obejrzeniu stolika przez zainteresowanego. Zapraszam do kontaktu, najlepiej poprzez wiadomość SMS ponieważ nie zawsze mogę odebrać.

Kontaktując się, powołaj się na MiastoInfoWyślij wiadomość

Zobacz więcej