Ogłoszenia » Sport i Hobby

 • 10 000 zł

  Kupie stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia

  Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, inne pamiątki i starocie związane z wojskowością i służb(...)

 • 1 400 zł

  Rower CTM Amber 1.0

  Witam. Do sprzedanie prawie nowy rower CTM Amber 1.0 Jest to nietrafiony prezent, który został użyty pare razy. Rower jak można zobaczyć na zdjęciach nie posiada żadnych nawet najmniejszych uszkodzeń. Posiada nawet naklejkę produc(...)

 • 10 500 zł

  Specialized Enduro Comp 29

  Witam. Do Sprzedania rower Specialized Enduro Comp. Rower kupiony w 2018 roku w sklepie Rowmix w Krakowie. Rower bardzo mało używany, przejechałem się na nim parę razy. Jak można zobaczyć na zdjęciach wygląda jak nowy. Wszelkie i(...)

 • 96 zł

  Rower / rowerek

  Rowerek dziecięcy został zakupiony przez nas w sklepie Decathlon. Produkt firmy B`twin. Rozmiar: 14-cali dla dzieci od 3 do 5 lat. Posiada normalne ślady użytkowania. Kolor czerwony, uniseks, odpowiedni zarówno dla chłopca jaki(...)

 • 700 zł

  Okazja Orbitrek NordicTrack E 5.0 Jak nowy

  Witam mam do sprzedania Orbitrek NordicTrack E 5.0 w bardzo dobrym stanie posiada duży wyświetlacz różne opcje trasy do wyboru pulsomierz bicie serca użytkowany był sporadycznie przez mamę bo potrzebowała rechabilitacji po zabiegu(...)

 • 80 zł

  Hantel Sztanga Ciężarek 4x1.25

  mam do sprzedania Hantel Sztanga Ciężarek 4x1.25 m.mietka@interia.pl tel. 667-726-660

 • 40 zł

  AB KING PRO urządzenie fitness do ćwiczeń mieśni brzucha

  Sprzedam urządzenie do ćwiczenia mięśni brzucha. Polecam wszystkim którzy lubią dbać o siebie :)