Asystentka Działu Administracji i Rozliczeń

Raciechowice 25 cze 2019
  • Lokalizacja Raciechowice
Opis

❗️ SZUKAMY PRACOWNIKA ❗️

Stanowisko: Asystentka Działu Administracji i Rozliczeń
Miejsce pracy: Libertów

➡️ Opis stanowiska:
- Wprowadzanie faktur do wewnętrznego systemu;
- Rozwiązywanie zadań związanych z fakturami;
- Kontrola poprawności wystawianych dokumentów rozchodowych;
- Rozliczanie punktów handlowych;
- Zatrudnianie cudzoziemców;
- Wsparcie przy Organizacji konferencji i eventów;
- Rozliczanie i uzgadnianie bieżących sald księgowych.

➡️ Wymagania:
- Wiedza w obszarze księgowości / rachunkowości lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie;
- Samodzielność;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Dobra znajomość pakietu Office, programu CDN Optima (nie jest wymagane);
- Dokładność (zwracanie uwagi na detale);
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – mile widziana.

➡️ Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Zdobycie cennego doświadczenia;
- Miłą i przyjazną atmosferę w pracy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: wiola@betkowski.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

0

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj