Zatrudnię na stanowisko magazynier-sprzedawca

Myślenice 31 maj 2019

Firma SEKTOR działająca w Myślenicach od 1998r w branży sprzedaży materiałów do stolarki okiennej i drzwiowej poszukuje osoby na stanowisko sprzedawca/magazynier.

zakres obowiązków:
• przyjmowanie towaru, kontrola ilości i dokumentów od dostawców
• wykładanie towaru na półkach, dbanie o porządek na sklepie i magazynie
• obsługa klienta.
• obsługa komputera (wystawianie faktur w programie Subiekt GT)

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w branży i znajomość materiałów budowlanych i wykończeniowych.
• umiejętność pracy w zespole.
• Zaangażowania i chęci do pracy
• Obsługa komputera w zakresie podstawowym
• Prawo jazdy kat B

Oferujemy :
-Pracę na pełny etat
-Umowę o pracę
-Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 21 lat
-Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji - CV na adres e-mail sektor.wektor@gmail.com
Lub o kontakt telefoniczny kom 724206800 , 12 274 07 90

• Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

sektor.wektor@gmail.com