Copywriter, Content Specialist

Myślenice 18 cze 2019

Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Copywritera do tworzenia treści i opisów produktowych w kanałach online. Jeśli lubisz żonglować słowem i potrafisz ubierać myśli, w dobrze skrojone zdania, koniecznie powinniśmy się poznać. Poniżej znajdziesz trochę szczegółów, o tym, kogo poszukujemy. Pamiętaj, że to nie dyktando - nie musisz wpasować się idealnie w wytyczne. Jeśli potrafisz tworzyć unikalne i ciekawe treści, to masz najtrafniejsze dopasowanie.

Zakres zadań:
- Przygotowywanie merytorycznych treści i opisów ofert produktowych oraz marek.
- Tworzenie unikalnych tekstów na potrzeby materiałów marketingowych, www, newsletterów i social media.
- Tworzenie haseł i treści reklamowych do kanałów digital.
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez budowanie angażujących treści kierowanych do partnerów zewnętrznych i klientów.
- Redagowanie tekstów oraz artykułów do wszystkich materiałów marketingowych, informacyjnych i reklamowych.

Wymagania:
- Kreatywność, lekkie pióro i łatwość operowania słowem, umiejętność poprawnego pisania. Dbałość o wysoką jakość merytoryczną i warsztatową tekstów.
- Łatwość do precyzyjnego formułowania myśli, perfekcyjna znajomość zasad gramatyki, ortografii i interpunkcji. Zdolność pisania zwartych i nasyconych treści.
- Zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań. Odpowiedzialność za realizowane projekty.
- Świadomości podstaw optymalizacji treści SEO i umiejętności tworzenia tekstów dających wartość czytelnikom i algorytmom Google.
- Umiejętność wyszukiwania szczegółowych informacji na każdy temat. - Sprawne poruszanie się w środowisku internetowym (umiejętność researchu).
- Dobra organizacja czasu i pracy. Dokładność, terminowość i dbałość o szczegóły.
- Umiejętności myślenia poza schematami. Swoboda w pisaniu na dowolny temat.
- Zdolność i chęć do pracy w zespole.
- Mile widziana znajomość podstaw HTML.

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy.
- Dużą samodzielność w działaniu - jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów.
- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu.
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
- Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
- Pracę w systemie jednozmianowym, elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
- Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

Aplikację na stanowisko można przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej lub wysyłając swoje CV bezpośrednio na praca@netfox.pl