Monter urządzeń chłodniczych i pomp ciepła

Myślenice 22 mar 2019
Opis

MONTER
URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH
I POMP CIEPŁA

Wymagania i umiejętności:
- wykształcenie techniczne, mile widziane: elektryczne, mechaniczne, mechatroniczne, hydrauliczne, spawalnicze
- zdolność dobrej organizacji pracy, zorientowanie na cel
- cechy osobowe takie jak: samodzielność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, dokładność, odpowiedzialność, zdolność uczenia się, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:
- montaż mechaniczny, elektryczny
- czynny udział w realizowanych projektach

Oferujemy:
- przeszkolenie z zakresu wykonywanej pracy
- wynagrodzenie adekwatne do kompetencji, doświadczenia i zaangażowania
- stabilne warunki zatrudnienia
- pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu
- szkolenia doszkalające
- pracę pozbawioną monotonii
- możliwość dalszego rozwoju i zdobycia bogatego i różnorodnego doświadczenia
- dodatkowe świadczenia m.in. prywatna opieka medyczna

Kandydaci proszeni są o składanie dokumentów na adres email: biuro@elektrom.pl
Na aplikacji proszę umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji tej oraz przyszłej, zgodnie z Art. 6 pkt. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia RODO o Ochronie Danych Osobowych 2016/679.”