Laborant drogowy - do przyuczenia

Myślenice 23 gru 2019

Laboratorium budowlane świadczące usługi dla firm wykonawczych w branży budownictwa infrastrukturalnego i kubaturowego zatrudni na stanowisko:

Laborant drogowo-mostowy

Miejsce pracy: Myślenice/teren woj. małopolskiego,śląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego

Zakres obowiązków:

- pobieranie próbek gruntów, kruszyw, betonów, mieszanek mineralno-asfaltowych w terenie

- ewidencja i rejestracja próbek przeznaczonych do badań

- przygotowywanie próbek do badań

- wykonywanie badań laboratoryjnych i terenowych

- nadzór i konserwacja laboratoryjnej aparatury kontrolno-pomiarowej

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia minimum zawodowego

- nie wymagamy doświadczenia, w okresie próbnym przeszkolimy cię w niezbędnym zakresie

- odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania w pracę

- czynnego prawa jazdy kat. B (min. 1 rok)

- znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

- gotowość do pracy w delegacji na 1-2 tygodniowe wyjazdy na terenie Polski będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy:

- interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie

- możliwość rozwoju zawodowego w branży laboratorium budowlanego

- stabilne i jasne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres kamil.betkowski@grupa-lbt.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez GRUPA LBT Małgorzata Wojtysiak (ul. J. Słowackiego 112, 32-400 Myślenice), w celu realizacji procesu rekrutacji."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.