Przedstawiciel handlowy - Kraków i okolice

Mszana Dolna 17 wrz 2018
  • Lokalizacja Mszana Dolna

Hurtownia branży FMCG, w związku z rozwojem firmy, poszukuje pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy na teren Krakowa i okolic

Opis stanowiska:
• zbieranie zamówień, oferowanie produktów z dostępnego asortymentu,
• pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży, współpraca z klientami,
• realizacja celów sprzedażowych, planów,
• utrzymanie dobrych kontaktów z kontrahentami,
• wykorzystywanie skutecznych technik sprzedażowych.

Wymagania:
• konieczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego min 2 lata
• znajomość lokalnego rynku
• znajomość branży spożywczej
• umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientami,
• dyspozycyjność,
• prawo jazdy kat.B
• dynamizm i pasja w realizacji zadań

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Atrakcyjny system płac,
• Możliwości rozwoju i udziału w programach motywacyjnych,
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Samochód służbowy, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@maxslodycze.pl