Zatrudnię sprzedawcę

Od 3 010 zł Wiśniowa 7 gru 2021
  • Lokalizacja Wiśniowa
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Handel

Poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca w Wiśniowej.

Praca dwuzmianowa.

Wymagania:
- uczciwość
- punktualność
- sumienność
- pozytywne usposobienie i podejście do klienta
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- książeczka sanitarno - epidemiologiczna bądź chęć jej wyrobienia.

Obowiązki:
- obsługa klienta
- obsługa kasy fiskalnej
- dokładanie towaru
- dbanie o porządek na sklepie i magazynie
- dbanie o ekspozycje towaru

Oferujemy:
- umowę na cały etat
- przyjazną atmosferę pracy
- wynagrodzenie zawsze na czas
- bony na święta

Kontakt telefoniczny do godziny 15

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: ;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883''

Podawane przez Ciebie dane osobowe w CV są zbierane przez nas - spółkę Wiejski Kredens Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pardyaka 12, 32-400 w Myślenicach („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.