Inwentaryzacja! Zadzwoń i poznaj szczegóły!

Myślenice 3 kwi 2018

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - Myślenice

Praca w dniach 5-6 kwietnia!

Zakres obowiązków

-obsługa skanera danych,

-obsługa kolektora.

Wymagania:

- Dyspozycyjność w dniach, w których odbywa się projekt,

- Pełnoletność,

- Szybka przyswajalność obsługi urządzeń elektrycznych,

- Rzetelność i sumienność wykonywanej prac,

- mile widziane doświadczenie.

Zapewniamy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,

- Bezpłatne szkolenia,
- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy,

- Pracę w miłej atmosferze.

Kontakt pod numerem telefonu: 693 625 968 lub 695 647 618

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

adres mailowy: m.koziel@workprofit.pl
tel. 693 625 968 lub 695 647 618