Mechanik pojazdów samochodowych Dynamica Jawornik

13 wrz 2018
Na portalu od 2016
Usługi lub oferta firmy

Firma Dynamica sp. z o.o., z siedzibą Jawornik 525 (dealer Seat) zatrudni osobę na stanowisko: mechanik pojazdów samochodowych.
Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe ,preferowane średnie techniczne
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej oraz budowy i konstrukcji pojazdów
Dokładność i rzetelność

Zakres zadań głównych:

Naprawa samochodów zgodnie z ustaleniami i zaleceniami producenta
Weryfikacja zakresu uszkodzeń
Przygotowanie nowych samochodów do sprzedaży
Wykonywanie innych zadań i poleceń zleconych przez bezpośredniego przełożonego, związanych z działalnością merytoryczną firmy

Oferujemy :

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
Gwarantujemy zatrudnienie na umowę o prace
Możliwość rozwoju zawodowego,

Benefity

Dofinansowanie do kart Multisportu,
Bardzo atrakcyjny system ubezpieczeń grupowych
Aplikacje można składać osobiście bądź drogą mailową na adres: praca@dynamica.pl z dopiskiem " mechanik"
Dziekuję
stopka

Patryk Adamus
Kierownik Serwisu Serwis SEAT

T / +48 12 273 44 43
p.adamus@dynamica.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

0

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj