Ogłoszenia » Praca

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

  • Lokalizacja Myślenice

Firma NETFOX z siedzibą w Myślenicach przy ul. Kazimierza Wielkiego 58, zatrudni do pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Zakres zadań:
- mailowe wsparcie klientów, odpowiadając na zapytania dotyczące zakupów, reklamacji lub zwrotu produktów
- obsługa korespondencji mailowej w języku niemieckim
- kontakt telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym
- dbanie o poprawność i prawidłowość dokumentacji dot. sprzedaży
- administracja dokumentacją handlową i transportową powiązaną z zamówieniami
- koordynacja przepływu informacji pomiędzy Klientami a działami operacyjnymi firmy

Wymagania:
- biegła lub b. dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca komunikatywne porozumiewanie się w mowie i piśmie
- bardzo dobre zdolności interpersonalne
- rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej i pracy w zespole
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
- znajomość MS Office, obsługa komputera na bardzo dobrym poziomie.
- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
- energia do działania, elastyczność i kreatywność

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę
- realizację ciekawych projektów
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy
- pracę w systemie jednozmianowym, elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Aplikację na stanowisko można przesyłać za pomocą formularza na stronie www - https://www.netfox.pl/kariera/ lub bezpośrednio wysyłając swoje CV na praca@netfox.pl

Kontaktując się, powołaj się na miasto-info.pl

506 xxx xxx Pokaż

Wyślij wiadomość