Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Myślenice 18 wrz 2023
  • Lokalizacja Myślenice
  • Branża Biuro i administracja
  • Rodzaj umowy Inna

Firma NETFOX z siedzibą w Myślenicach przy ul. Cegielskiego 3, zatrudni do pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Zakres zadań:
- wsparcie posprzedażowe klienta detalicznego w kanale Amazon (obsługa bieżących zgłoszeń kupujących w języku niemieckim)
- redakcja i tworzenie opisów produktowych
- dbanie o poprawność i prawidłowość dokumentacji dot. sprzedaży
- administracja dokumentacją handlową i transportową powiązaną z zamówieniami
- koordynacja przepływu informacji pomiędzy Klientami a działami operacyjnymi firmy

Wymagania:
- biegła lub b. dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca komunikatywne porozumiewanie się w mowie i piśmie – warunek konieczny
- bardzo dobre zdolności interpersonalne
- rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej i pracy w zespole
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
- znajomość MS Office, obsługa komputera na bardzo dobrym poziomie.
- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
- energia do działania, elastyczność i kreatywność
- doświadczenie w relacjach z klientem e-commerce

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę
- realizację ciekawych projektów
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- grupowe ubezpieczenie pracownicze, pakiet medyczny, parking
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy
- pracę w systemie jednozmianowym
- elastyczne godziny pracy
- możliwość pracy w systemie hybrydowym

Prosimy o przesłanie CV na adres praca@netfox.pl oraz o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Netfox Aleksy Lisowski z siedzibą w Myślenicach – danych osobowych w celu procesu rekrutacji (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Zobacz więcej

Numer telefonu

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj