Praca sprzedawca

Myślenice, Dobczyce 27 paź 2017
  • Lokalizacja Myślenice, Dobczyce
Opis

KCP poszukuje osób na stanowisko:
Kasjer-Sprzedawca
Lokalizacja: MYŚLENICE

Zadania:
Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Nasze wymagania:
• Gotowość do pracy
• Rzetelność i uczciwość,
• Wysoka motywacja do pracy,
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• Dyspozycyjność,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej będą dodatkowymi atutami kandydatów

Oferujemy:
• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych (np. paczki dla pracowników, upominki dla dzieci, pomoc finansowa i pozafinansowa dla potrzebujących),
• Możliwy rozwój zawodowy i osobisty.