Pracownik działu utrzymania ruchu (Elektromechanik)

Rabka-Zdrój 13 lis 2017
  • Lokalizacja Rabka-Zdrój

Firma Dubiel Vitrum - producent szkła i luster z siedzibą w Rabce-Zdroju poszukuje osoby do pracy w kilkuosobowym dziale utrzymania ruchu.

Zadania:
- dokonywanie napraw maszyn produkcyjnych,
- usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii,
- podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania
ciągłości pracy maszyn,
- udział w przeglądach okresowych maszyn,
- nadzór i konserwacja infrastruktury technicznej zakładu,

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne,
- doświadczenie będzie dodatkowym atutem, ale również mile widziani
są absolwenci techników lub studiów inżynierskich bez doświadczenia
- uprawnienia SEP (do 1kV)
- wiedza z zakresu automatyki budowy maszyn,
- umiejętność analizy rysunków i dokumentacji technicznej,
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji
na rynku,
- szkolenie przewidziane dla specyfiki zakładowego parku
maszynowego,
- motywacyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z tematem wiadomości
„Elektromechanik” lub wypełnienie kwestionariusza w sekretariacie firmy ul. Kilińskiego 74a, 34-700 Rabka-Zdrój. tel. 18 26 913 70