Pracownik biurowy

9 paź 2017

Firma METMIX z siedzibą w Myślenicach przy ul. Słowackiego zatrudni 2 osoby na stanowisko:

- Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Myślenice ul. Słowackiego 116 - nowy zakład
Region: Małopolskie

Główne obowiązki:

- pomoc w organizacji pracy biura firmy
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz korespondencji
- dbanie o zaopatrzenie firmy w materiały biurowe, spożywcze, chemiczne
- wsparcie Zarządu w codziennej pracy
- ścisła współpraca z działem księgowym
- obsługa spotkań biznesowych, organizowanie spotkań i podróży
służbowych
- dbanie o dobry wizerunek firmy
- realizowanie projektów organizacyjnych
- wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie administracyjnym i
logistycznym

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Excel
- wysoka kultura osobista
- skrupulatność i rzetelność
- wykształcenie min. średnie - studia w trakcie mile widziane
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
- Stabilność zatrudnienia
- Możliwość podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych
- Atrakcyjne i wysokie zarobki
- Samochód służbowy plus najnowszy sprzęt elektroniczny do pracy

Jeżeli jesteś zainteresowana i pragniesz by Twoja kariera nabrała tempa to aplikuj poprzez email: metmix@metmix.hub.pl

* Rozpatrujemy tylko CV z załączonym zdjęciem
* Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
* CV można składać do dnia 22.09.2017r

metmix@metmix.hub.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

0

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj