Sprzedawca sklep motocyklowy OD ZARAZ !!!!

Myślenice 28 cze 2018

Sklep Motocyklowy z siedzibą w Myślenicach przy ul. Jana III Sobieskiego poszukuje kandydata na stanowisko:

--Sprzedawca--

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zaraz po okresie próbnym)
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
• Pracę w młodym i profesjonalnym zespole
• Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów
• Miłą, niekorporacyjną atmosferę
• Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do soboty

Opis stanowiska:
• obsługa sklepu motocyklowego
• przyjmowanie i sprawdzanie dostaw
• obsługa terminalu płatniczego

Oczekiwania:
• znajomości i zamiłowania w branży motocyklowej
• samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
• umiejętność pozyskiwania i analizowania informacji
• swobodne poruszanie się w internecie
• czynne prawo jazdy Kat .B

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres email.

offroadmalopolska24h@gmail.com