Ogłoszenia » Praca

Obsługa sklepu internetowego, allegro

  • Lokalizacja Myślenice

Sklep Motocyklowy z siedzibą w Myślenicach przy ul. Jana III Sobieskiego poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Biurowy IT - Obsługa Sklepu Internetowego - Aukcji Allegro

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zaraz po okresie próbnym)
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
• Pracę w młodym i profesjonalnym zespole
• Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów
• Miłą, niekorporacyjną atmosferę
• Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do soboty

Opis stanowiska:
• obsługa sklepu internetowego oraz serwisu Allegro
• dodawanie nowych produktów do oferty
• pisanie i redagowanie opisów produktów
• kontrola i zmiana cen oraz stanów magazynowych produktów
• wystawianie ofert na portalu Allegro

Oczekiwania:
• znajomość serwisu Allegro od strony sprzedawcy
• samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
• umiejętność pozyskiwania i analizowania informacji
• swobodne poruszanie się w internecie

Mile widziane:
• podstawowa znajomość programów graficznych
• znajomość programu Subiekt GT
• znajomość podstaw języka HTML

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres email.

offroadmalopolska24h@gmail.com

Kontaktując się, powołaj się na miasto-info.pl

889 xxx xxx Pokaż

preferowany kontakt e-mail:

Wyślij wiadomość