Przedstawiciel handlowy

10 maj 2017
Opis

J-NET

Specjalizujemy się w organizowaniu outdoorowych kampanii reklamowych.
Zajmujemy się pełną realizacją projektów reklamowych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy przedstawiciela handlowego.
Specjalista ds. sprzedaży usług reklamowych

Miejsce pracy: Myślenice
Region: małopolska

Opis stanowiska:

Do zadań przedstawiciela handlowego należy aktywne pozyskiwanie nowych
Klientów oraz kompleksowa obsługa Klientów już współpracujących z naszą
Agencją Reklamową.

Wymagania:
do 30 roku życia
wykształcenie minimum średnie;
wysoka kultura osobista;
łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
umiejętność szybkiego uczenia się;
umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
silnej motywacji do intensywnej i samodzielnej pracy;
prawo jazdy kat. B;
praca na podobnym stanowisku minimum 1 rok;
mile widziane doświadczenie w sprzedaży reklam bez względu na rodzaj medium.
Oferujemy:

zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym - pełny etat;
wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: komputer, telefon
komórkowy;
bazę potencjalnych Klientów
gwarancję rozwoju i możliwość awansu;

Oferty zawierające list motywacyjny, CV i fotografię, prosimy o
przesłanie na jnetfirma@gmail.com

Zobacz więcej

Numer telefonu

0

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj