Elektromechanik/Mechanik Utrzymania Ruchu

Rabka-Zdrój 21 kwi 2017
  • Lokalizacja Rabka-Zdrój
Opis

Zadania:
- dokonywanie napraw urządzeń i maszyn produkcyjnych,
- usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii,
- podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy maszyn,
- realizacja przeglądów okresowych maszyn,
- nadzór i konserwacja infrastruktury technicznej zakładu.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (mechanik, elektryk, elektromechanik),
- uprawnienia energetyczne i elektryczne (1kV): eksploatacja, konserwacja, pomiary,
- praktyczna i teoretyczna wiedza na temat funkcjonowania urządzeń i
mechanizmów,
- gotowość do pracy w systemie II zmianowym.

Oferujemy:
- pracę od zaraz,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- gruntowne wsparcie i okres szkolenia w zakresie poznania specyfiki zakładu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z tematem wiadomości „Elektromechanik” lub wypełnienie kwestionariusza w sekretariacie firmy ul. Kilińskiego 74a, 34-700 Rabka-Zdrój.