Przedstawiciel handlowy - McGregor Language Schools w Myślenicach

Myślenice 17 lut 2017

Firma McGregor Language Schools zajmująca się szkoleniami językowymi oraz prowadzeniem kursów dofinansowanych ze środków unii europejskiej należy do najbardziej znanej w Myślenicach.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Idealnym kandydatem/kandydatką będzie osoba posiadająca doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, ale nie jest to wymagane.
Szukamy osób otwartych, łatwo nawiązujących kontakty, pełnych energii, zaangażowanych, proaktywnych, potrafiących w czytelny sposób omawiać oferowany przez siebie produkt, gotowych do pracy mobilnej.
Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zadania:
– Dojazd do klienta
– Bezpośredni kontakt z klientem
– Kreatywne prowadzenie działań promocyjnych z klientami
– Promowanie szkoleń
– Omawianie organizacji szkoleń
– Omawianie cennika szkoleń
– Godne reprezentowanie McGregor Language Schools
– Zapewnienie poziomu obsługi klienta według standardów firmy

Wymagania:
– Czynne prawo jazdy
– Własny samochód

Oferujemy:
– Umowę zlecenia
– Telefon firmowy
– Laptop firmowy
– Szkolenie
– Materiały szkoleniowe
– Materiały promocyjne
– Pomoc doświadczonej kadry kierowniczej
– Ryczałt za użytkowanie prywatnego samochodu w celach firmowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 20/02/2017 na adres:
office.myslenice@mcgregor.home.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.