Kierownik produkcji regranulatu PVC miękkiego

Myślenice 16 lut 2017
Opis

Opis stanowiska:
Kierownik Produkcji będzie kierował produkcją regranulatu PVC.
Praca w Myślenicach.

Zakres zadań to:
- zarządzanie procesami produkcyjnymi i nadzór nad bieżącą produkcją
- zapewnienie bezawaryjnej produkcji
- odpowiedzialność za ilość i jakość produkowanego regranulatu
- nadzór nad załogą oraz BHP
- rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
- współpraca z Dyrektorem Zakładu w celu uzyskiwania celów finansowych

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji lub pracownika produkcji regranulatu
- doświadczenie w przemyśle recyklingowym/odpadowym, zwłaszcza w zakresie recyklingu PVC
- duża chęć do pracy, zaangażowanie, chęć osobistego rozwoju
- nie wymagamy specjalnego wykształcenia - cenimy za to doświadczenie :)

Oferujemy:
- bardzo wysokie zarobki
- pracę w młodym zespole
- pracę w nowoczesnym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
- uczestnictwo w budowaniu firmy
- realny wpływ na produkcję i efekty finansowe
- stabilność
- duże możliwości rozwoju i perspektywy awansu

CV na: metmix@metmix.hub.pl można składać do końca kwietnia 2017r. z dopiskiem KIEROWNIK

metmix@metmix.hub.pl

Zobacz więcej

Numer telefonu

0

Zadzwoń Wyślij SMS Anuluj