Magazynier

Myślenice 4 kwi 2017
Opis

Oczekiwania:
wykształcenie średnie zawodowe, uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
przyjmowanie i wydawanie materiałów, rozładunek i załadunek samochodów,, ewidencjonowanie zasobów magazynowych

Naszemu pracownikowi oferujemy:
*Umowę o prace na cały etat w systemie jednozmianowym.
*Pracę w przyjaznym i energicznym zespole.

Osoby zainteresowane współpracą z Naszą firmą proszone są o wysłanie CV na adres rekrutacja.magazynier@apipol.com.pl
W temacie proszę wpisać "Magazynier cv". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ponadto do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 88”
Kontaktując się, powołaj się na miasto-info.pl