Ogłoszenia » Praca

Recepcja firmy / Asystentka

  • Lokalizacja Myślenice ul. Słowackiego 116

Poszukujemy osoby do pracy na recepcji naszej Firmy znajdującej się w Myślenicach:

METMIX TWORZYWA SZTUCZNE
32-400 Myślenice
ul. Słowackiego 116 - nowy zakład

Opis stanowiska:

* Pomoc w zakresie biurowym (obsługa maili, nadzorowanie obiegu dokumentów)
* Wykonywanie ogólnych usług recepcji – zapewnienie prawidłowego i bieżącego obiegu informacji, dokumentów, rejestracja i archiwizacja dokumentów
* Obsługa zamówień i zapytań o produkty
* Współpraca z firmami logistycznymi
* Współpraca z handlowcami
* Organizowanie spotkań z kontrahentami
* Realizowanie innych zadań w zakresie usprawnienia pracy biura
* Dbanie o zakup materiałów biurowych / spożywczych

Wymagania:

* Prawo jazdy kat. B - obowiązek
* Dyspozycyjność
* Samodzielność
* Dobra organizacja pracy
* Wysoka kultura osobista
* Znajomość języka angielskiego - mile widziane - nie konieczne
* Wykształcenie min. średnie
* Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku recepcyjnym, administracyjnym lub związanym z obsługą klienta.

Oferujemy:

* Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
* Atrakcyjne zarobki
* Pracę na pełen etat z umową
* Niezbędne narzędzia do pracy
* Pracę w przyjaznej atmosferze
* Możliwość rozwoju
* Najnowszy dostępny na rynku sprzęt elektroniczny
* Samochód służbowy do użytku w czasie pracy

Aby aplikować na powyższe stanowisko, prosimy wysłać CV wraz ze zdjęciem na adres

metmix@metmix.hub.pl - koniecznie z dopiskiem w tytule ,,RECEPCJA"

Z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować do dnia 06.10.2017r

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Kontaktując się, powołaj się na miasto-info.pl

metmix@metmix.hub.pl

Wyślij wiadomość