Pracownik administracyjny/ Asystent kierownika

Lubień 6 gru 2016
  • Lokalizacja Lubień

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza jest liderem branży antykwarycznej e-commerce w Polsce. To 60-cio osobowa firma z Małopolski, która kupuje i sprzedaje 150 tysięcy książek rocznie. W Polsce i na całym świecie obsługuje blisko 200 tysięcy klientów, oferując łącznie ok 170 tys. tytułów książek nowych, używanych i kolekcjonerskich. Główna siedziba firmy mieści się w Lubniu, istnieją też filie w Krakowie, Łodzi, Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu.

Główne zadania :
• Wsparcie administracyjne projektów
• Wsparcie pracowników w kwestiach administracyjno-biurowych
• Prowadzenie rozliczeń z dostawcami i usługodawcami
• Przygotowywanie zestawień, raportów bieżących
• Dbanie o zaopatrzenie biura
• Planowanie, organizacja i rozliczenia wyjazdów służbowych krajowych
• Prowadzenie wewnętrznej polityki informacyjnej

Wymagania:
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
• Dokładność i rzetelność
• Prawo jazdy kat. B
• Inicjatywa i kreatywność w wypełnianiu obowiązków
• Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• Wysoka kultura osobista oraz życzliwość,

Oferujemy
• Wynagrodzenie ok. 1600 - 1800 zł, stałą umowę po okresie próbnym,
• Pracę w kulturalnym, młodym zespole
• Współpracę z jednym z najlepszych antykwariatów internetowych w Polsce,
• Możliwość stworzenia dużej i unikalnej własnej biblioteki prywatnej.