Inżynier-Technolog

Rabka-Zdrój 27 gru 2016
  • Lokalizacja Rabka-Zdrój

Firma Dubiel Vitrum - producent szkła i luster z siedzibą w Rabce-Zdroju zatrudni na stanowisko: Inżynier-Technolog.

Zadania:
- sporządzanie dokumentacji projektowej i wykonawczej
dla nietypowych zleceń produkcyjnych,
- opisywanie operacji technologicznych w systemie,
- sporządzanie kart technologicznych,
- określenie potrzeb materiałowych i czasów realizacji zleceń,
- współpraca z działem logistyki w zakresie zakupu komponentów
i materiałów
- udział w projektach dotyczących rozwoju nowych produktów
i technologii.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego
lub budowlanego,
- bardzo dobra znajomość środowiska CAD,
- podstawowa wiedza z zakresu układów elektrycznych
i urządzeń elektrycznych,
- mile widziana znajomość programów do tworzenia grafiki
wektorowej i rastrowej,
- dokładność i sumienność,
- otwartość na nowe wyzwania techniczne.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji
na rynku,
- gruntowne wsparcie i okres szkolenia w zakresie poznania specyfiki
zakładu,
- motywacyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+list motywacyjny) z tematem wiadomości „Inżynier-Technolog” na adres: rekrutacja@dubielvitrum.pl