Inżynier projektu

Myślenice 24 kwi 2022
  • Wymiar pracy Pełen etat
  • Branża Produkcja

Firma Polplast Polska Sp z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swoich zakładów w Myślenicach i Tarnowie kandydatów na stanowisko:

Inżynier Projektu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Min 2 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym
• Wiedza z zakresu zarządzania projektami
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Doświadczenie w pracy narzędziami takimi jak APQP , SPC, itp.
• Znajomość wymagań klienta motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność,
• Komunikatywność
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność skutecznego porozumiewania się w języku angielskim, francuski będzie dodatkowym atutem

Jeśli spełniasz powyższe wymagania a ponadto szukasz dla siebie nowych wyzwań i szans rozwoju to chętnie powierzymy Ci odpowiedzialność za:
• Prowadzenie ciekawych projektów
• przygotowywanie i udział w próbach produkcyjnych
• rozwiązywanie problemów związanych z nowymi projektami
• Projektowanie i wprowadzanie projektów dotyczących ciągłych ulepszeń, w celu jak najlepszego zaspokojenia potrzeb klienta
• Ulepszanie procesów kontroli i zapewnienia jakości
• Sporządzanie analizy wykonalności produktu

W zamian za to oferujemy Ci:
• stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie z pakietem dodatków pozapłacowych – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport
• możliwość rozwoju w naszych strukturach
• udział w szkoleniach, w tym także, językowych
• pracę w międzynarodowym środowisku umożliwiającą codzienne wykorzystywanie języków obcych

Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie aktualnego CV na recepcji zakładu,
lub wysłać na adres mailowy polplast@polplast-polska.com.pl
W tytule proszę o opis stanowiska „Inżynier Projektu”

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Polplast Polska Sp. z o.o.
ul. Burmistrza Andrzeja Marka 8,
32-400 Myślenice

polplast@polplast-polska.com.pl