Nieruchomości »Biura i lokale

 • Kupię lokal w Myślenicach.

  Dzień dobry! Chętnie kupię lokal usługowy, handlowy w Myślenicach w dobrej lokalizacji. Metraż od 30m2 w górę. Niezbędne miejsca parkingowe w pobliżu. Może być również do urządzenia czy adaptacji. Koniecznie na parterze z bezp(...)

 • Pilnie szukam lokalu powyżej 100m2!

  Poszukuje lokalu pod działalność usługową o minimalnej powierzchni 100 m2 z otwartą przestrzenią. Interesuje mnie również lokal typu magazynowego do adaptacji. Kontakt e-mail: magdalena.kowal94@gmail.com lub telefonicznie: (...)

 • Lokal do wynajęcia 80 m2

  Do wynajęcia lokal o powierzchni 80 m2 przy ul. Rzemieślniczej, na parterze, wejście bezpośrednio z ulicy, 3m wysokości, zaplecze.

 • Lokal w centrum 100m.

  Do wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni 100m2 na ul. Niepodległości. Lokal składa się z pomieszczenia głównego ok.70m2 oraz zaplecza z łazienką ok.30m2. Wyposażony jest w alarm i klimatyzację. Wejście od ulicy, partero(...)

 • 700 zł

  Lokal biurowy 22m2 do wynajęcia Sąd Szpital

  Szanowni Państwo, w ofercie nowoczesny lokal biurowy. Zlokalizowany w okolicy szpitala i Sądu. Kilkaset metrów od rynku i dworca. Podłoga : panele Oświetlenie: świetlówki Rolety w oknach. Wysokość 3m. Internet światłowo(...)

 • 2 000 zł

  Wynajme lokal handlowo uslugowy

  Wynajme lokal handlowo uslugowy w centrum Myslenic. lokal o powierzchni 40m2 naprzeciwko sklepu Carefour. Duza witryna, wejscie bezposrednio z ulicy. Przed lokalem znajduje sie parking dla klientow. - ogrzewanie w cenie(...)

 • Sprzedam lokal gastronomiczny Myślenice!

  Witam, oferuję na sprzedaż punkt gastronomiczny w atrakcyjnej lokalizacji - część rekreacyjna miasta Myślenice, a dokładniej dzielnica ''Zarabie''. Obiekt mieści się przy dużym parkingu, obok OSP Zarabie,(...)

 • 3 000 zł

  Lokal do wynajęcia

  Lokal do wynajęcia o pow.100m , ul .Traugutta 5b ,w okolicy Rynku(2 min).Lokal składa się z pomieszczenia magazynowego,pomieszczenia socjalnego oraz sali sprzedażowej,wyposażony jest w internet alarm,rolety antywłamaniowe,toaletę (...)

 • 40 000 zł

  ODSTĄPIĘ PLACÓWKĘ AGENCJE PKO WIELICZKA działający dochodowy

  Na sprzedaż jedna z najlepszych Agencji Bankowych w kraju !!! Położenie : Agencja położona w tak zwanym drugim centrum Wieliczki. W odległości 100 metrów od Agencji znajdują się dwa główne przystanki autobusowe. W(...)

 • 2 300 zł

  Lokal użytkowy do wynajęcia

  Lokal użytkowy o pow. 80 m kw na parterze, po remoncie, idealnie nadaje się na gabinety medyczne, dentystyczne lub pomieszczenia handlowe. Przed lokalem znajduje się parking. Myślenice os 1000 lecia, ul. Pardyaka 12

 • Lokal do wynajęcia naprzeciw sądu

  Do wynajęcia lokal o powierzchni 10 metrów. Parter, bardzo dobra lokalizacja naprzeciw sądu. Wejście bezpośrednio z chodnika. W ramach czynszu ogrzewanie centralne oraz własne WC. Lokal w sąsiedztwie kilku biur prawniczych oraz n(...)

 • 1 000 zł

  Lokale do wynajęcia

  Do wynajęcia 2 lokale, obydwa o powierzchni około 28 m, naprzeciw sądu przy Piłsudskiego 10. Bardzo dobra lokalizacja, parter, główne wejście od drogi, prywatny parking . W sąsiedztwie biura: nieruchomości oraz prawnicze, Obyd(...)

 • 1 200 zł

  Wynajmę lokal

  Wynajmę lokal pod działalność. *100 m2 (hala+zaplecze+kuchnia) Budynek wolno stojący, znajduje się przy ulicy Ujejskiego w Myślenicach.

 • 2 000 zł

  Odsprzedam salę na wesele 22.06.19 (200 osób) Karczma pod Kogutkiem

  W związku ze zmianą planów odnośnie wesele, mam do odsprzedania rezerwację w Karczmie pod Kogutkiem na dzień 22.06.2019. (sobota) Umowa jest sporządzona na 200 osób dlatego wymagana jest zbliżona liczba gości. Karczma posiada b(...)