Ogłoszenia

 • 1 200 zł

  Samsung Galaxy s8 and s8 plus

  Samsung S8, Samsung Galaxy S8 plus Only interested buyer should contact us @ E-mail: abdulrahmannafsal@gmail.com Skype: abdulrahman.nafsal2

 • 2 400 zł

  Iphone 8, 8plus gold 64gb

  iphone 8, 8plus gold 64gb with full complete in box and with 1 year international warranty sealed branded Only interested buyer should contact us @ E-mail: abdulrahmannafsal@gmail.com

 • 1 000 zł

  Skup Katalizatorów Myślenice

  Zajmujemy się skupem katalizatorów z rdzeniem ceramicznym, metalowym i filtrów cząstek stałych FAP DPF oraz monolitu ceramicznego, który jest wyceniany na podstawie analizy spektrometrem XRF na zawartość platyny, palladu i rodu. (...)

 • Recepcja firmy / Asystentka

  Poszukujemy osoby do pracy na recepcji naszej Firmy znajdującej się w Myślenicach: METMIX TWORZYWA SZTUCZNE 32-400 Myślenice ul. Słowackiego 116 - nowy zakład Opis stanowiska: * Pomoc w zakresie biurowym (obsługa mail(...)

 • Praca biurowa

  Firma METMIX z siedzibą w Myślenicach przy ul. Słowackiego zatrudni osobę na stanowisko: - Asystentka biura Miejsce pracy: Myślenice ul. Słowackiego 116 - nowy zakład Region: Małopolskie Główne obowiązki: - pomoc w or(...)

 • POTRZEBUJESZ GOTÓWKI TO TU I TERAZ

  Szybka pożyczka do 25,000 Jedynym warunkiem uzyskania pożyczki jest stały udokumentowany dochód. 99% naszych klientów otrzymuje decyzję pozytywną, pieniądze są przelewane na konto zaraz po podpisaniu umowy. Akceptowane doch(...)

 • Współpraca miła i przyjemna

  Opis oferty pracy: Szukasz pracy,w której docenia się Twoją inicjatywę? A może szukasz miejsca,gdzie możesz wreszcie wykorzystać w pełni swój potencjał? W każdym przypadku- dobrze trafiłeś/eś, to rozwijająca się firma z br(...)

 • Opiekun/ka seniorki z problemami z ciśnieniem – 1290 EUR netto

  ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki(...)

 • Spedytor międzynarodowy i krajowy

  Firma Transportowa poszukuje do swojego zespołu spedytora. Do głównych zadań należeć będzie: -Kontakt z klientami i podwykonawcami firmy -Pozyskiwanie klientów i przewoźników krajowych i zagranicznych -Organizacja transpor(...)

 • Dla inżynierów - m.in. z Politechniki Krakowskiej

  Firma poszukuje zdolnych inżynierów do swojego projektu. Wymagania, które powinien spełniać kandydat: - posiadać tytuł inżyniera, - ocena na dyplomie min. dobry, - stawiać sobie "wysoko poprzeczkę", - odznaczać s(...)

 • Pielęgniarka gabinetu zabiegowego POZ

  Ośrodek Zdrowia w Trzemeśni zatrudni pielęgniarkę gabinetu zabiegowego POZ. Dni, godziny pracy i wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia. Możliwość pracy na cały etat lub część etatu. Mile widziane osoby posiadające kurs szczepień.

 • 49 zł

  Świecąca Kostka brukowa LED HIT !!!!

  Świecąca kostka brukowa LED Bezpieczne zasilanie 12v Wodoszczelne Wytrzymałość na nacisk do 8000 kg Żywotność led około 50000 h Zmiana kolorów pilotem Do 4000 kolorów Różne formaty dopasowane do typowej kostki brukowej (A(...)

 • 1 zł

  D-SERWIS mobilny Auto Laweta Pomoc Drogowa 24h

  D-SERWIS mobilny poleca: Holowanie pojazdów 24h Transport maszyn 24h Naprawy na drodze 24h Diagnostyka komputerowa 24h Pomoc techniczna na drodze 24h Dowóz paliwa 24h Potrzebujesz pomocy na drodze i nie tylko dzwoń 792-703-(...)

 • 30 zł

  Korepetycje z matematyki

  Witam, jestem studentką matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, w tym roku obroniłam licencjat i rozpoczynam studia magisterskie. Od czterech lat udzielam korepetycji na każdym poziomie nauczania. Oferuję lekcj(...)

 • Pośrednik kredytowy do współpracy

  Spółka akcyjna, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, zajmująca się sprzedażą pożyczek gotówkowych w związku z dynamicznym rozwojem i wzrostem struktur sprzedażowych zaprasza do nawiązania współpracy BIURA KREDYTOWE oraz AGENT(...)